Trınova

"Endüstriyel Mutfak İmalatında Çalışacak, Argon Kaynakçı Ve İmalat Ustası Aranıyor. Maaş+ Yol+ Mesai+ Yemek" ilanına ait detaylar

Endüstriyel Mutfak İmalatında Çalışacak, Argon Kaynakçı Ve İmalat Ustası Aranıyor. Maaş+ Yol+ Mesai+ Yemek Tam Gün

Süresi Doldu İstanbul (Avr) 86 görüntüleme Bay/Bayan  İlan No : 22307

İş Detayları

ENDÜSTRİYEL MUTFAK İMALATINDA ÇALIŞACAK,

ARGON KAYNAKÇI VE

İMALAT USTASI ARANIYOR.

MAAŞ+ YOL+ MESAİ+ YEMEK

Sosyal Haklar

  • SGK
  • Yol
  • Yemek

Şirket tanımı

Trinova Endüstriyel mutfak; sektöründe dünyada hızla gelişen teknolojiyi yakından takip ederek, ilke ve hedeflerimiz doğrultusunda genç ve tecrübeli ekibimiz ile dinamik bir şekilde çalışmalarına devam etmektedir.

Unutmayalım ki; profesyonel mutfaklara sahip olabilmenin yolu; doğru ve amacına uygun planlanmış tasarım ve projeleri hayata geçirmekten geçer.

 

Trinova’nın hedefi; öncelikle sizlerin memnuniyetini başta olmak üzere; en güzel, en kaliteli ve sağlıklı ürünleri sizlere sunmaktır. Bu doğrultuda sunacağımız danışmanlık, proje ve imalat hizmetlerimiz ile daima üretken olmayı hedef bilmişizdir.

 

Uzun yıllar sorunsuz mutfaklar için sizlerle beraber çalışmaktan ve çözüm ortağınız olmaktan gurur duyarız.

 

Uzmanlığımız konusunda bizlere her zaman danışabilirsiniz.

 

"Siz değerli müşterilerimizle aramızda daha sağlıklı iletişim kurmanıza katkıda bulunma umuduyla..

TRINOVA

Benzer İş İlanları
- Kaynakçı - Acele İkitelli'deki Otomotiv Dizayna; Kaynakçı Ustaları (Emekli Olabilir)  İstanbul (Avr) / Küçükçekmece - Kaynakçı - Mekanik Bakımcılar - İstanbul'daki Taş Ocağı Şantiyemize; Kaynakçılar Ve , Mekanik Bakımcılar Alınacaktır. (Gurbetçi Olabilir)  İstanbul (Avr) / Sarıyer - Argon Kaynakçısı - İkitelli Organize Sanayideki Made Mobilyaya; Argon Kaynakçıları Alınacaktır.  İstanbul (Avr) / Başakşehir Cnc Pantoğraf Ustası; Çizim Yapabilen Torna Ve Rovelverci Ustaları Aranıyor. (Merter)  İstanbul (Avr) / Güngören - Kaynakçılar - Tornacılar - İstanbul Çatalcadaki Kum Ocağı Şantiyemize; Tornacılar (Şantiye Tecrübeli) Kaynakçılar (Gazaltı Ve Elektrot Bilen) Oksijen Kullanabilen Tecrübeli Elemanlar. (Yatılı Gurbetçi)  İstanbul (Avr) / Sarıyer Acele Kaynak Bilen Makina Montajcı, Tornacı Alınacaktır. (Sultançiftliği)  İstanbul (Avr) / Sultangazi - Sac Kesme, Sıvama Kalıpçı, Eksantrik Pres'de Çalışacak Usta Alınacaktır - Bursa Orhangazideki Bağlantı Ekipmanları Üreten Fabrikamıza; - Sac Kesme, Sıvama Kalıpçı, Eksantrik Pres'de Çalışacak Usta Alınacaktır.  Bursa / Orhangazi Demir Çelik Deposunda Çalışacak, Ajan Cnc Kullanabilen Elemanlar Alınacaktır. Müracaatlar: Osmangazi Mah. Özyurt Sok. No:6 Sancaktepe / İstanbul  İstanbul (Avr) / Eyüp - Gazaltı Kaynakçıları (Bay) - Plastik Enjeksiyoncular - Eksantrik Presçiler (Bay) - Roververci (Bay) Alınacaktır.  İstanbul (Avr) / Gaziosmanpaşa Cnc Ve Manuel Tornacılar, Yardımcı Elemanlar Alınacaktır.  İstanbul (Avr) / Küçükçekmece

Copyright © 2018 isinibul.com