İçten Metal San. Ve Tic. Ltd. Şti.

"Kesme Sıvama Kalıpçısı, Tornacı (Pres Tamirinden Anlayan) Presçiler, Vasıfsız Bay Bayan Elemanlar Aranıyor." ilanına ait detaylar

Kesme Sıvama Kalıpçısı, Tornacı (Pres Tamirinden Anlayan) Presçiler, Vasıfsız Bay Bayan Elemanlar Aranıyor. Tam Gün

Süresi Doldu İstanbul (Avr) 190 görüntüleme Bay/Bayan  İlan No : 18476

İş Detayları

Hadımköy Ömerli'dekifabrikamızda çalışmak üzere genç;

KesmeSıvama Kalıpçısı,

Tornacı(Pres tamirinden anlayan)

Presçiler,

VasıfsızBay Bayan Elemanlar aranıyor.

SGK+Servis+ Yemek


Sosyal Haklar

  • SGK
  • Servis
  • Yemek

Şirket tanımı

TARİHÇEMİZ

Firmamızın kurucusu Şefik İÇTEN 15.03.1945 tarihinde Şehzadebaşı Kemalpaşa Fevziye Çarşısı'da çilingir ve tamirci olarak işe hayatına başlamış, aynı tarihte İstanbul Esnaf Odası'na da kayıt olmuştur. Şefik İÇTEN ve eşi ÖMRÜYE İÇTEN ilerleyen tarihlerde ürün yelpazesine çanta parçaları, iç giyim tokası ve diğer metal aksamları ve aksesuarlarını dahil ederek imalatlarını gerçekleştirmiştir.

Şirket ilerleyen yıllar içinde 22.04.1977 tarihinde İÇTEN SANAYİ ve TİCARET Kolektif Şirketi, ŞEFİK İÇTEN ve Oğulları olarak Çapa'da kurulmuştur. Bu kurulan şirket işlerine ilaveten T.D.D.F. A.Ş.'ye (Koç Holding) yan sanayi olarak devam etmiştir.

Bu şirket 31.12.1981 tarihinde kapatılarak limited şirkete dönüştürülmüş, 08.01.1982'de firmamızın ünvanı İÇTEN METAL SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ olmuştur. 1987 yılında da Güneşli Bağcılar İstanbul'a taşınmıştır.

Şimdi ise Hadımköy Ömerli deki 12.000m2 kapalı alanda Celal İÇTEN ve Ayhan İÇTEN ortaklığında üretim faaliyetlerine devam etmektedir.

İçten Metal San. ve Tic. Ltd. Şti.

Copyright © 2018 isinibul.com