Tanka Döküm Makina Sanayi Tic. Ltd. Şti.

"Tornacılar" ilanına ait detaylar

Tornacılar Tam Gün

Süresi Doldu İstanbul (Avr) 438 görüntüleme Bay  İlan No : 688

İş Detayları

İkitelli PİK Dökümcüler Sanayi Sitesindeki şirketimizde görevlendirilmek üzere; Deneyimli Tornacı Personellere ihtiyaç vardır.

Sosyal Haklar

  • SGK
  • Yol
  • Servis
  • Yemek

Şirket tanımı

TANKA DÖKÜM 1948 yılında merhum Emrullah TANKA tarafından İstanbul Mevlevihanekapı’da takriben 150 m2 kapalı alanı olan küçük işletme olarak faaliyete geçmiştir.

Küçük bir işletme olmasına rağmen kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede döküm sektöründe tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir.

Sektöre girdiği ilk yıllarda pik ve alüminyum döküm branşlarında faaliyetlerini sürdüren firma daha sonra 1960’lı yıllarda kendisini alüminyum dökümde uzmanlaşmaya vermiş ve bunu da gayet iyi başarmıştır.

Muhtelif alüminyum parçaları itina ile üreten Tanka Döküm, kullandığı kaliteli malzeme ve üretimdeki başarılı kadrosuyla çeşitli sektörlerin ihtiyacını hızla karşılayabilmiş ve bu sektörlerde önde gelen üretici konumuna geçmiştir. Günümüzde ise çağın modern yüzüne ayak uydurmuş elektronik makine parkuruna sahip bir firma olarak hızlı, seri ve kaliteli üretimini CAD, CAM programlarını kullanarak bilgisayar destekli gerçekleştiren Tanka Döküm, ülkemizin ve komşu ülke sanayicilerinin alüminyum parça tedarikçisi olmuştur.Firmanın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet ve uygun fiyat olmuştur ve böylede olacaktır.

Tüm sanayicilere saygıyla duyurulur.

Copyright © 2018 isinibul.com