Dim Orman Ahşap Ürünleri Ve Ltd. Şti

"Vasıfsız Bay-Bayan Eleman" ilanına ait detaylar

Vasıfsız Bay-Bayan Eleman Tam Gün

Son 1 gün İstanbul (Avr) 1930 görüntüleme Bay/Bayan  İlan No : 18544

İş Detayları

25- 40 yaş arası
VASIFSIZ BAY-BAYAN  ELEMAN  alınacaktır. Bağcılar- İkitelli Bayrampaşa civarında oturanlar tercihimizdir.

Sosyal Haklar

  • SGK
  • Yol
  • Servis
  • Yemek

Şirket tanımı

DİM, 1993 yılında mobilya aksesuarları sektöründe hizmet vermek amacı ile kurulmuştur. Başlıca Yapışkanlı Vida Tapaları, Yapışkanlı Keçeler, Yapışkanlı Ses Stoperleri, Yapışkanlı Kapı Amortisörleri, Yapışkanlı Bordürler, Tamir Macunları, Yapışkanlı Dekoratif Bordürler, Alüminyum Tezgah Çıtaları ve Alüminyum Evye Altlığı gibi ürünlerin üretimini sürdürmektedir. DÜretim sahası yaklaşık 1500 m2 alan üzerine kuruludur. DİM, deneyimli yönetim kadrosuyla yaklaşık 30 kişiye iş imkanı sağlamaktadır. Etkili satış gücü ve Türkiye çapındaki dağıtım ağı şirketin iyice tanınmış olmasını sağlamıştır.

Ayrıca, mobilya aksesuarları sektörünün yeni gereksinimleri doğrultusunda DİM, farklı ölçüler, renkler ve dizaynlarla her zaman gelişim ve yeniliğe açıktır.

Rusya, İtalya, İran, Ukrayna, Birleşik Krallık, Romanya, Yunanistan, Kazakistan, Avustralya ve Yeni Zelanda başta olmak üzere 22 ülkeye ihracatı vardır.

DİM, şimdiye kadar olduğu gibi değerli müşterilerimizin desteği ile vizyonunu koruyup, geliştirerek hizmet vermeye devam edecektir.

Saygılarımızla,

DİM Orman ve Ahşap Endüstri Mamülleri San. Tic. Ltd. Şti.

Copyright © 2018 isinibul.com