Döv-Has Çelik Dövme San.Tic.A.Ş.

"Vasıfsız Eleman Aranıyor" ilanına ait detaylar

Vasıfsız Eleman Aranıyor Tam Gün

Son 7 gün İstanbul (Avr) 647 görüntüleme Bay/Bayan  İlan No : 15123

İş Detayları

FİRMAMIZA
KAYABAŞI Şamlar Mahallesi'ndeki Sıcak Çelik Dövme Fabrikamıza;
VASIFSIZ Elemanlar aranıyor


Şirket tanımı

DÖV-HAS ÇELİK DÖVME SAN. A.Ş. 1983 yılında İstanbul-Kartal'da aile şirketi olarak temellerini atan DÖV HAS A.Ş. daha sonra 1991 yılında İstanbul-Başakşehir'de 17.000m² kapalı alan üzerinde 7.000m² kapalı alanda dövmehane, ısıl işlem, tamamlama hatları ve kalıp atölyesine sahip dövme fabrikası olarak faaliyetlerini sürdürmektedir.

Yıllık 7500 ton dövme kapasitesine sahip tesisimizde 700 Ton,2000Ton ve 4000 Tonluk Maxi Presler, 1600MKP ve 6300 MKP Havalı çekiçler ve yardımcı presler ile 1kg - 40 kg arasında çeşitli boy ve şekillerde karbonlu ve alaşımlı çeliklerden üretilen parçalar, otomotiv, otomobil, kamyon, traktör, iş makineleri, tank palet ve endüstri dallarında ana eleman olarak modern teknolojiye uygun üretim yapılmaktadır.

ISO9001:2008 kalite belgesine sahip firmamız, profesyonel çalışan kadrosu ile kalite anlayışı doğrultusunda müşterilerine üretimden sevkiyata kadar güvenli hizmet sunmaktadır.

Başlıca ürünlerimiz; Dişli taslakları, krank milleri, kam milleri, biyel kolları, aksonlar, aks milleri, direksiyon kolları, kardan çatalları, diferansiyel grup milleri ve diğer dövme parçalar sıcak dövme olarak Türkiye ve dış piyasaya ağır ve hafif araçlar, binek otomobiller, endüstriyel motor sanayi, tarım makineleri, traktör endüstrisi ve otomotiv ana sanayisine işleme ve montaj amaçlı parça tedarik eden birçok üretici firmalara hizmet vermektedir.

 
 

DÖV-HAS ÇELİK DÖVME SAN.TİC.A.Ş.

Copyright © 2018 isinibul.com